Diskutujte s námi o jídelně, kuchyni, o tom co vaříme, co Vám chutná či naopak. Veškeré připomínky a nápady jsou vítány. 

Dbejte na slušnost a respektujte názor druhých.

Diskusní fórum

Datum: 29.09.2017

Vložil: Dostálová

Titulek: Sladké obědy

Dobrý den,

dovolte mi, abych se tímto vyjádřila ke skladbě jídelníčku, primárně však k velmi často opakujícím se „sladkým obědům“. Překvapilo mě, jak mnohokrát jsou zahrnovány do "meníčka". Je mi jasné, že děti mají volbu druhého – nesladkého jídla. Ale upřímně, pokud již tuto nabídku máte a vím, že jiné děti si jídlo dají, nemohu to synovi udělat. Copak sladký oběd je nějak pro děti prospěšný? Uznávám, ovocné knedlíky – proč ne, 1-2x do roka k obědu. Krupicovou kaši případně podám dítěti ke snídani…. Za mě se bohužel nejedná o nutričně vhodnou stravu hlavního jídla dne. Sladké podávám dítěti spíše ke svačině.

Neberte prosím, tento můj vzkaz jako útočný, velmi si vážím práce všech lidí, kteří se na přípravě jídla podílejí a mají zájem na kvalitní stravě, kterého si v jiných ohledech všímám a za to děkuji. Nicméně, nemohu nesdílet pocity a rozhořčení, které pociťuji ve zmíněné souvislosti, protože mi, jako každé matce záleží na tom, co dítě jí.

Předem děkuji za případné vyloučení tohoto typu pokrmu.

S pozdravem

Dostálová


Datum: 02.10.2017

Vložil: Charvátová Dagmar

Titulek: Re: Sladké obědy

Dobrý den paní Dostálová,
k Vaší připomínce bych ráda uvedla, že skladba jídelníčku se odvíjí od výživových norem , které nám udává vyhláška o stravování a o spotřebním koši, který měsíčně sleduje 10 druhů skupin potravin, mezi nimiž je i cukr.
Tolerance cukru dle vyhlášky je maximálně 100% , my plníme do 30%, žádná sladká jídla z jídelníčku vylučovat nebudeme. Pokud dítěti nechcete dávat sladká jídla,je vždy k dispozici chod č. 2, který je nesladký a plnohodnotný.
S pozdravem
Charvátová D.

Datum: 06.09.2016

Vložil: Lívová Kateřina

Titulek: špatně očipovaný oběd

Dobrý den, dnes 6.9.2016 dcera Rozálie Lívová špatně přiložila čip a oběd se nenačetl, ale měla ho u sebe. Dá se to nějak opravit, děkuji K. Lívová

Datum: 06.09.2016

Vložil: Charvátová Dagmar

Titulek: Re: špatně očipovaný oběd

Dobrý večer,
zajděte prosím do kanceláře ŠJ.

Datum: 27.06.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Přihláška

Nenašla jsem na webu aktuální přihlášku ke stravování ( ke stažení )

Datum: 28.06.2016

Vložil: Charvátová Dagmar

Titulek: Re: Přihláška

Dobrý den,
přihláška na školní rok 2016/2017je na webu k dispozici v dokumentech.

Datum: 14.04.2016

Vložil: Holečková Blanka

Titulek: Nenačtený čip v jídelně

Dcera M.Simandlová u Vás pravidelně chodí na obědy a je se stravou spokojená. Jen se chci zeptat, proč se někdy čip nezaůčtuje při výběru oběda i když oběd ten den dcera měla. Doma i říkala co měla dobrého viz 1.4.2016 a i jiné dny dříve. Nechci platit 58,- za neodpíplý čip i když ho dcera měla. Prosím o kontrolu.
Děkuji Holečková

Datum: 16.04.2016

Vložil: Charvátová Dagmar

Titulek: Re: Nenačtený čip v jídelně

Dobrý den paní Holečková,
moc nás těší, že je dcera spokojená se stravováním ve školní jídelně. Co se týče neodebraných obědů, je možné, že dcera čip přiložila na výdejní terminál vícekrát, pak by se ukázal oběd jako neodebraný, nebo v ten den neměla čip a dostala náhradní stravenku. Nicméně se podívám na stravovací záznamy, které máme k dispozici a co nejdříve Vám dám vědět.
Přeji krásný den

Datum: 06.03.2016

Vložil: Koukalová

Titulek: odhlašování obědů

Dobrý den, v kolonce objednávky mi chybí kolonka odhlášení obědu. Bylo by to praktické.

Datum: 08.03.2016

Vložil: Charvátová

Titulek: Re: odhlašování obědů

Dobrý den,
předám tuto informaci VIS Plzeň.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek